Darmowe interpretacje ( tłumaczenia ) z języka polskiego na język francuski i z francuskiego na polski ( max. 1000 znaków ) .
Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na francuskich portalach internetowych.
Pomoc w rozmowach na terenie Francji - Burgundia ( Bourgogne département 89 ).

Interprétations ( traductions ) gratuites du français vers le polonais et du polonais vers le français ( max. 1000 caractères).
Aide pour rédiger et passer des annonces sur des sites internet polonais.
Aide aux conversations ( négociations ) franco - polonaises.


Kontakt – Contact

towarzyskie

Szczegóły : D.W. BAŚKA
D.W. BAŚKA

Szanowni Państwo !

D.W. „BAŚKA” w Krynicy-Zdroju to obiekt zlokalizowany w malowniczej scenerii u stóp góry Parkowej, w bezpośrednim sąsiedztwie krynickiego Deptaku.
Nietuzinkowe usytuowanie pozwala docenić kojące działanie natury: spokój gór, bujną zieleń od wiosny do jesieni, zawsze piękne krajobrazy. „BAŚKA” jest świetnym miejscem dla zwolenników czynnego...

baska-krynica.pl | Szczegóły
Szczegóły : ZIMOWISKO W KARPACZU
ZIMOWISKO W KARPACZU

Wyjątkowe ferie w Karpaczu dla dzieci lubiących sport i ciekawe zabawy w terminie 20-26 luty 2011 r. organizuje Stowarzyszenie Edukacji i Kultury SOLEiL we Wrocławiu! Przewidziane atrakcje: nauka jazdy na nartach pod kierunkiem instruktorów (karnety na stok wliczone w koszt zimowiska); zwiedzanie miasteczka (Świątynia Wang, Muzeum Zabawek oraz Muzeum Sportu i turystyki, miasteczko Western...

Szczegóły
Szczegóły : DEEPCODE - biznes na lata!
DEEPCODE - biznes na lata!

To nowatorskie urządzenie jest biznesem na lata. Z nami możesz pracować samodzielnie, możesz pracować w zespole. Możesz wykorzystywać internet, albo własne kontakty biznesowe czy towarzyskie. Już dziś zacznij kształtować swą przyszłość!
Sprawdź: http://z.kl4.pl/4p
Napisz: boguslaw.kondera@casadabeauty.pl

z.kl4.pl | Szczegóły
 
Podziękowania dla Arfooo.com © 2007 - 2018    Generated in 0.616 Queries: 5    Kontakt    Wiadomości